Pobytový tábor pro děti s názvem

Kdo přežije: Robinsonův ostrov

Informace o místu a termínu:

Termín pobytového tábora je od neděle 23. 7. 2023 do neděle 30. 7. 2023. Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích. Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory. Informace o areálu získat na webové adrese: www.hotelnatrojce.cz

Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem a skříněmi a TV. Vnitřní prostory dále obsahují společenskou místnost a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa. V případě nepříznivého počasí je možné využít tělocvičnu či krytý bazén v nedaleké budově.

Strava:

Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a celodenní pitný režim. Pobyt začíná obědem a končí dopolední svačinkou. V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

Doprava:

Dopravu do areálu v den zahájení tábora lze vyřešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je individuální doprava dětí přímo do areálu v čase uvedeném v pokynech pro tábor. Druhým způsobem jsou srazy na hlavním nádraží v 8.25 hod. v Olomouci a v 9.00 hod. v Zábřehu na Moravě. Na každém místě srazu bude přítomný a označený jeden z táborových vedoucích. Případné místo nástupu je nutné uvést v přihlášce a nelze jej měnit.

Věkové doporučení:

Pro pobytový tábor je doporučen věk dětí 6 – 15 let

Program:

Program je založen na předloze americké televizní reality show známé jako Survivor, která je produkovaná v mnoha zemích světa.

Naše varianta programu je samozřejmě upravena pro táborové účely a celotáborovou hru. Na děti nečeká žádné vyřazování a s tím spojené intriky, žádné hladovění ani žádné extrémně fyzicky náročné soutěže jedinců… Několik věcí bude ale podobných – týmové soutěže o odměnu, hledání skrytého symbolu imunity nebo kmenové rady. Náš tábor samozřejmě slibuje dobrodružství a napětí.

Děti budou rozděleny do jednotlivých kmenů, jejichž barvy budou po celou dobu tábora hájit. A vítězný kmen bude na konci týdne dekorován titulem „Survivor – nejlepší z trosečníků“. Děti si vyzkoušejí techniky přežití ve volné přírodě, čekají na ně soutěže plné zábavy, zážitků, výzev, adrenalinu. Více nechceme prozrazovat, aby na děti čekalo také nějaké překvapení, kterých bude během týdne určitě nespočet.

Cena: 5 500,- Kč / os.

V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a dopolední svačinkou) a celodenní pitný režim, využití všech sportovišť a bazénu, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, noční služba, materiál, doprava v případě vlakové přepravy, pojištění účastníků, odměny.

Přihlášky:

Přihlášku je nutné odevzdat do 30. 4. 2023, a to vyplněnou a podepsanou na mail: tabor@hra-na.eu. Ostatní informace je možné získat u hlavního vedoucího Aleše Vondry na tel. čísle 776 229 984.

Na základě odevzdané přihlášky, jejíž součástí je také zdravotní dotazník a souhlas se soustřeďováním osobních údajů, obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.