Aktivity

Vysoké lanové aktivity

Individuální výzva, podpora skupiny, adrenalin

Jedna z mobilních vysokých lanových překážek. Disponujeme možnostmi umístit plošinku pro skok až do výšky 18 m na námi bezpečně zvoleném stromě. Účastník akce vyleze po žebříku a následně provazovém žebříku na odskokovou plošinu. Po celou dobu je jištěn instruktorem pomocí dynamického lana. Celotělový úvazek rozloží pádovou energii tak, že účastník necítí žádné významné trhnutí. Extrémní pozitivní prožitek a překonání osobního strachu jsou jasnými atributy, které tuto aktivitu doprovází.

Skupinová výzva, rozvoj důvěry, adrenalin, dynamika

Mobilní vysoká překážka, která simuluje „houpačku“, jejíž nejvyšší dosažený bod sahá až do výšky 13 metrů. Účastník je vybaven celotělovým úvazkem a upnut na dynamické lano. Ostatní účastníci jsou rozděleni na dvě poloviny, kdy každá polovina drží jeden konec lana. Tím, že se všichni účastníci, kteří drží lano, rozběhnou od stromu, dosáhnou toho, že člena skupiny upnutého na laně, vytáhnou do zmiňované výšky. Jakmile se v této výšce několikrát zhoupne, ostatní jej pomalu spouštějí zpět na zem.

Individuální výzva, dovolenost a stabilita, adrenalin

Další z mobilních vysokých lanových aktivit. Lezec stojí na zemi a k dispozici má nápojové přepravky, které staví na sebe do věže a pomocí nichž stoupá vzhůru, a to až do chvíle, než se mu celá věž zboří. Jištěn je pomocí vysokozdvižné plošiny, na kterou je upnuto jistící lano, instruktor tak stojí na zemi a provádí samotné jištění.

Nízké lanové aktivity

Týmová dynamika, spolupráce, překonání vlastních hranic

Nízká lana jsou využívána v řadě programů. Jejich univerzálnost je daná i množstvím cest, které lze velice rychle a efektivně postavit na vhodném místě. Ze statistických lan lze postavit několik typů nízkých lanových překážek, tyto překážky lze na sebe také napojovat a vytvořit tak například překážkovou dráhu.

Individuální výzva, stabilita, překonání vlastních hranic

Slack – line je napnutý plochý popruh, k jehož překonání je nutný dokonalý balanční pohyb. Slack – line se upíná ke dvou pevným kotevním bodům (stromy, sloupy, konstrukce) do výšky 80 – 100 cm nad zemí. Další z možností upnutí popruhu je například nad vodní plochu či do větší výšky, v tomto případě je však již nutné vytvořit jištění pro lezce.

Výzva, fyzická síla, výzva v podobě úkolu

Aktivita vhodná do outdoorového i indoorového prostředí. Váhou těla a dynamikou rozběhu se účastník snaží co nejvíce natáhnout speciální pružná lana, připevněna v prostoru pasu kolem těla. Celý systém je upevněn kolem stromu či sloupu. Účastníci mohou obdržet několik typů úkolů – zvedání tenisových míčků, sundávání nálepek na suchý zip, nebo kreslení na papír.

Střelecké a házecí aktivity

Týmová spolupráce, koordinace, trénink přesnosti

Netradiční střelba na přesnost. Pro střelbu je nutná úzká kooperace třech členů týmu, kteří obsluhují týmový prak, tvořený z krátkých pružných lan. Vystřelené tenisové míčky se snaží účastníci přesně umístit do cca 20 – 50 m vzdáleného kruhu ohraničeného lanem v průměru asi 10 m. Pro ještě vyšší týmovou spolupráci jsou v tomto prostoru zbylí členové týmu a snaží se vystřelené míče chytit. V případě teplého počasí lze, pro zvýšení zábavy v programu, nahradit tenisové míčky, nafukovacími balonky naplněnými vodou,

.

Zážitek, výzva, adrenalin, pohyb, týmová spolupráce

Disponujeme mobilní arénou, kterou je možné postavit na větších otevřených prostranstvích. Vždy se jedná o bezpečně zajištěný prostor vysoce nataženými sítěmi. Hra je určena pro skupiny až šesti hráčů na každé straně. K dispozici jsou moderní poloautomatické zbraně poháněné stlačeným CO2. Arénu je možné také vytvořit v lese, kdy překážky tvoří samotný přírodní porost. V případě vysokého počtu lidí jsme schopni vytvořit turnaj až pro 150 účastníků.

Zábava, přesnost, dovednost

Střelba na terč proslulými zbraněmi jihoamerických indiánů. Ostrými šipkami lze pohodlně střílet v jakémkoli prostoru včetně interiérů. Varianty terčů jsou rozmanité a aktivita je využívaná u řady i týmově zaměřených programů.

Zábava, dovednost, přesnost

Střelba na cíl pomocí luků a šípů. Jednoduché založení šípu, několik variant uchopení tětivy a pohodlné držení luku, jak pro praváky, tak pro leváky. Různé obtížnosti pružnosti tětivy, které jistě ocení méně zdatní jedinci či děti.

Dovednost, přesnost, respekt

Možnost vyzkoušet si házení speciálními noži či známými japonskými šurikeny. Jedná se o házecí aktivitu, kterou je možné zařadit jak do venkovního, tak do vnitřního prostředí. V obou případech je za dřevěným terčem natažena neprůstřelná síť, která zajišťuje plnou bezpečnost

Zábava, přesnost, dovednost

Střelba na klasické terče, biatlonové terče, padací terče, plechovky nejrůznějších velikostí. Zavzpomínání na retro střelbu v podobě vzduchovky, a oproti tomu střelba z airsoftové automatické pušky jako projev novodobé cvičné střelby. Lze uspořádat několik typů soutěží a her. Set obsahuje 1 vzduchovku a 500 diabolek, 1 airsofotovou pušku a 2000 kuliček.

Zábava, přesnost, dovednost

Střelecké aktivity, při nichž si účastníci zavzpomínají na dětská léta. V tomto případě se však jedná o profesionální typy těchto zbraní. Střelba z praku probíhá na plechovky a jiné padací terče, střelbu z kuše provádíme na klasický terč.

Zábava, přesnost, dovednost

Jedná se o mobilní verzi v současné době velmi oblíbené hry, jejímž cílem je dostat létající talíř do koše na co nejnižší počet hodů. Účastníci jsou na začátku hry vybaveni speciálními létajícími talíři a z výchozího bodu hází svůj talíř směrem ke koši. V místě dopadu talíře pak pokračují dalším hodem, dokud nedostanou svůj disk do koše. Vhodným místem pro tuto hru je otevřené prostranství, ale také místo plné překážek. Jinou variantou hry je pouhá střelba na koš z různých menších vzdáleností a sčítání úspěšných pokusů.

Zábava, přesnost, retro

Oblíbená aktivita hlavně pro děti. Stojící dřevěný panák, kterému říkáme Maxmilián, je vybaven několika otvory různých velikostí, do kterých se účastníci trefují míčky, dále pak rukama a dlouhým nosem, na které se házející pokouší dostat ringo kroužky.

Nafukovací aktivity

Zábava, dovednost, týmová hra

Máte rádi fotbal nebo rugby? A co třeba sumo? Potom Vám nabízíme speciálně upravené nafukovací míče, které si na sebe účastník oblékne. Nafouknutý míč mu zajišťuje ochranu od hlavy po kolena. Vhodné jsou prostory nejlépe bez terénních nerovností, například louky, písek, sníh či tělocvična. Připraveno je až 8 bumper ballů ve dvou velikostech. Aktivitu si tak užijí jak malí, tak velcí.

Zábava, dovednost, přesnost, individuální výzva

Zahrajte si šipky trochu jinak. Speciální nafukovací terč má v průměru 3,5 metru, takže není těžké se trefit. Vzdálenost od terče si účastníci určují sami. Doporučená je pouze vhodná obuv ke kopání do míče. Jedinou podmínkou u této aktivity je přístup k elektřině a rovný povrch. Originální novinka na českém trhu

Zábava, dovednost, týmová hra

Speciální nafukovací hřiště o rozměrech cca 10 x 6 metrů je naplněno do úrovně kotníků vodou. Hráči jsou rozděleni do dvou týmů a vybaveni barevnými přilbami. Optimální počet hráčů je 6 – 8. Pro realizaci aktivity je nutné zajištění dostatečného přívodu vody, z klasické vodovodní sítě je plnění vody těžko realizovatelné.

Voda, adrenalin, zábava

Tato aktivita se praktikuje na vodní hladině v průhledné kouli o průměru 2 metry. Účastník si do ní vleze otvorem, který se následně zadělá speciálním nepropustným suchým zipem a koule se nafoukne. Koule pojme vzduch, který účastníkovi uvnitř vydrží až 30 minut. Přesto vždy doporučujeme maximální délku pobytu v kouli 10 minut. Za tuto dobu ze sebe může účastník vydat to, co za 30 minut v posilovně. Dle šikovnosti v kouli na vodní hladině může účastník provádět, co ho napadne – přemety, kotouly, válení se, šlapání vody či pouhé relaxování. Výhodou je, že účastník z koule vyleze tzv. suchou nohou.

Zábava, pohyb, pro děti i dospělé

Na oslavy, dětské dny, firemní akce či různé kulturní akce nabízíme zajištění nafukovacích atrakcí – Skákací hrady, Shoď ho!, Lidský stolní fotbal, Moucha, Klouzačky a mnoho, mnoho dalšího. V případě zájmu Vám zašleme kompletní nabídku, včetně cen a technických požadavků.

Pohybové a sportovní aktivity

Rovnováha, odvaha, individuální výzva

Skákací boty jsou skvělou zábavou pro všechny věkové kategorie. Poznejte jejich jedinečnost a jednoduchost při jejich užívání. Budete až překvapeni, jak je to jednoduché. Běžný uživatel zvládne během několika minut samostatnou chůzi. Po hodině Vám nikdo neuvěří, že na skákacích botách stojíte poprvé. Obsluhující instruktor Vám zvolí vhodné skákací boty dle váhy, naučí Vás chodit a bude Vám oporou po dobu, než získáte jistotu pro samostatnou chůzi. Pak už záleží jen na Vaší šikovnosti, zda se pustíte i do běhu či lehkých poskoků. Boty jsou určeny pro váhové kategorie od 25 do 120 kilogramů.

Zábava, dovednost, přesnost

Tato aktivita je kombinací dvou samostatných sportů – fotbalu a kulečníku. Tím samozřejmě vzniká otázka, jak je možné tak odlišné sporty skloubit. Hexaball je hra, která se hraje v šestiúhelníkovém hřišti, v jehož každém rohu je otvor. Herní balony mají barvy stejné, jako kulečníkové koule. Cílem hry je za pomoci bílého míče, který symbolizuje v kulečníku bílou kouli, a kopací techniky, schovat do otvorů své míče. K instalaci této hry je nutná rovná plocha, nejlépe travnaté hřiště nebo plocha (např. zahrada) či hřiště s umělým povrchem.

Soutěž, týmová spolupráce, zábava, pohyb

Velmi mladá a velmi zábavná týmová sportovní hra, která vychází ze slov kin – pohyb a ball – míč, tedy spojeně „míč v pohybu“. Zápas dle oficiálních pravidel hrají 3 týmy najednou, je ale samozřejmě možné hru přizpůsobit dvěma týmům. Hra se hraje s velkým, avšak lehkým míčem, jehož průměr je 1,2 metru. Pravidla zaručují spolupráci naprosto všech členů v týmu, který tvoří čtyři hráči.

Soutěž, týmová spolupráce, zábava, přesnost

K této aktivitě nepotřebujeme zimu ani ledovou plochu. Aktivita je vhodná do letního období, díky ojedinělému vybavení, které je k této hře potřebné. Kluznou plochou je PVC linoleum, kameny jsou tří litrové barely na vodu. I s tímto „vybavením“ lze zažít zábavnou soutěž dvou týmů, kdy cílem skupiny je mít po několika kolech součet vzdáleností od středu menší, než má konkurenční tým.

Zábava, týmová hra, intuice

Netradiční varianta fotbalu. Účastníci jsou vybaveni škraboškami přes oči, ve kterých jsou pouze malé otvory, aby hráči viděli, ale výrazně tím ztrácí prostorovou orientaci i periferní vidění. Velmi zábavné je toto netradiční fotbalové utkání sledovat, hráči mnohdy kopou do prázdna nebo střílí naprosto mimo bránu.

Zábava, rychlost, dovednost, soutěže

Simulátor závodní jízdy je skvělá doplňková aktivita k různým typům programů nebo večírků. Díky vyrobené konstrukci má jezdec pocit, že sedí v opravdovém závodním autě. Jedná se o velmi moderní technologii, kdy se závodníkovi přenáší odpor do volantu. V případě obou setů lze uspořádat opravdové jezdecké závody, kde se ukáže ten nejlepší. Aktivita je vhodná spíše do vnitřního prostředí.

Dynamika, postřeh, smysl pro rytmus, soutěž

Tato aktivita udělá z účastníků hotové mistry tanečního parketu. Účastníci se snaží, s co největší přesností, sešlápnou požadovanou šipku ve chvíli, kdy prochází bodovaným místem na projekci. Na konci písně se zobrazuje vyhodnocení, které může sloužit k vyhlášení výsledků jednotlivce nebo součtu celé skupiny. Z nabízených hudebních podkladů lze vybírat z několika obtížností. Set se skládá ze dvou tanečních podložek, počítače s projektorem a projekčního plátna. Na jeden počítač lze připojit až 4 taneční podložky.

Zábava, interakce, zručnost

Hra, kterou si oblíbí účastníci každého věku. Smyslem hry je pomocí dálkového ovladače pohybovat se svým robotem ve vytyčeném hřišti a snažit se vstřelit malý fotbalový míč do branky soupeře. Robofotbal hrají dva hráči proti sobě, je možné vytvořit také variantu čtyř hráčů, tedy dva proti dvěma.

Zábava, interakce, zručnost

Každý kluk chtěl mít v dětství auto na ovládání. A čím rychlejší, tím lepší! U nás si můžete vybrat ze dvou modelů – teréňák nebo sporťák. Slalomy na čas, jízda přes překážky, jízda poslepu s navigátorem a další varianty – to vše je s RC modely možné. Díky speciálním modelům je možná jízda v jakémkoliv terénu.

Zábava, pohyb, jízda

Variant, ke kterým používáme koloběžky je hned několik – zábavná překážková dráha, kterou účastník zdolává na koloběžce zn. Kostka. Na koloběžkách je možné podniknout také vyjížďky, ať už po městě s komentovanou prohlídkou, nebo po přírodě. V neposlední řadě je pak možnost využít sjezd na koloběžkách např. z horní nádrže přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, nebo od vysílače na nejvyšším moravském vrcholu – Pradědu.

Zábava, rychlost, dovednost, obratnost

Připravujeme pro děti tradiční a netradiční olympiády. Během tradiční olympiády si děti vyzkouší aktivity, které se datují od nepaměti – skákání v pytli, přesun na chůdách, házení míčkem na plechovky, lovení míčků z vody a mnoho dalšího. Při netradiční olympiádě na děti čekají aktivity jako běh na gumě, rozdělávání ohně křesadlem, minigolf a další aktivity. Zábava je v obou případech až na prvním místě.

Výtvarné a kreativní aktivity

Kreativita, zábava, cit

Krása těla jako součást vkusného a kreativního programu. Účastníci programů mají možnost vytvořit svůj obraz, nebo ztvárnit předkreslený motiv. V případě bodypaintingu nabízíme také přítomnost modelu či modelky, na něž mohou účastníci kreslit své umělecké výtvory.

Face painting je velice oblíbenou aktivitou jak u dětí, tak u dospělých. Účastníci této aktivity se mohou proměnit takřka v jakéhokoliv hrdinu či si mohou nechat namalovat na obličej různé motivy. O to vše se postarají šikovní kreativci, kterých máme v instruktorském týmu mnoho. Další variantou je kreslení na obličej vzájemně přímo mezi účastníky.

Kreativita, zábava, fantazie

Rukodělné výtvarné dílničky patří u dětských dnů k nejoblíbenějším stanovištím, a to jak u chlapců, tak u dívek. V našich dílničkách si mohou účastníci vyzkoušet z několika metod vyrábění:

– korálkování

– barvení triček

– malování na sklo

– vypalovací pero

– tvoření z různých materiálů (dřevo, papír, přírodní suroviny apod.)

Zábava, kreativita, fantazie

Klaun, který Vám z nafukovacího balonku vytvoří několik desítek tvarů. Zvířátka, vrtulník, kord a mnoho dalšího nejsou pro pana Hraňáka, jak se náš klaun jmenuje, problém. A děti nebudou věřit vlastním očím. Speciální balonky nejsou určeny pro plnění heliem a klaun může vyrábět pouze motivy na přání z naší nabídky. Děti si ale také samozřejmě mohou vyzkoušet výrobu samy, to je může náš klaun naučit.

 

Zábava, kreativita, rovnováha

Zoorigami kostky jsou vyrobeny z masivního jasanového dřeva z podhůří Jeseníků. Jednoduchá hračka pro generace. Zoorigami mají velké množství rovných ploch, které umožňují stavbu balančních věží a podobných staveb, rozvíjí tak jemnou motoriku a schopnost vnímat těžiště předmětu. Svoboda je základ, a proto má účastník možnost vybírat si z početně definovaných sad kostiček nebo si míchat kostky do sady dle vlastní libosti.

Zábava, rovnováha, zručnost

Cílem hry je postavit co nejvyšší balanční stavbu (věž, pyramidu, oblouk apod.) za použití rovných ploch jednotlivých dílčích kamenů. Balanční kameny jsou hra jak pro děti, které si při ní cvičí jemnou motoriku, rovnováhu a umístění těžiště předmětů, tak i pro dospělé, jakožto odreagování mysli zpustošené všedními denními starostmi. Kameny jsou vyrobeny z masivního dřeva tuzemských i exotických dřevin, jejich plochy jsou vybroušeny dohladka a povrch je ošetřen zdravotně nezávadným lněným olejem, který chrání dřevo před vnějšími vlivy a krásně zvýrazňuje přirozenou kresbu a barvu dřeva.

Zábava, vědomosti, kreativita, soutěž

Program, kdy si účastníci zavzpomínají na teplo rodinného krbu, nebo večírky s přáteli, kdy se hromadně bavili u hraní stolních her. V naší nabídce máme velký výčet moderních i old – schollových deskových her. V rámci soutěží je přítomný také instruktor, který funguje jako rozhodčí nebo pokládá otázky z hracích karet. Stolní deskové hry – Člověče, nezlob se; Aktivity; Český nebo Světový film; Česko; Evropa; Alias; Monopoly; Sázky a dostihy a spousta dalšího.

Kulturní aktivity a vystoupení

Garance, úspěšnost programu, profesionalita

Řada programů vyžaduje neustálou pozornost a informovanost účastníků. Pozitivní ovlivňování programu pomocí moderátora je osvědčený model obzvláště, když se jedná o známou tvář. Spolupracujeme s umělci a známými osobnostmi, kteří vytváří atmosféru výjimečnosti. Nabízíme tedy varianty, kdy se moderování ujme náš firemní moderátor s dlouholetými zkušenostmi, nebo moderátor z řad celebrit, z výběru našich dlouhodobých partnerů. Nabízíme moderování firemních akcí, plesů, soutěží, svateb apod.

Garance, úspěšnost programu, profesionalita

Disponujeme aparaturou pro profesionální zvučení akce, včetně hudebních playlistů všech typů. Náš DJ doprovodí všechny akce dobře zvoleným stylem hudby, poskytnutím mikrofonů moderátorům akce, světelnými nebo kouřovými efekty. Možností je jak venkovní zábava, tak vnitřní diskotéka, ať už pro děti či pro dospělé.

Zábava, překonání, umění

Aktivita vhodná na celovečerní program, kdy účastníci zpívají oblíbené písně. Na našem seznamu se nachází až 2000 českých a zahraničních hitů, včetně těch nejnovějších, které pravidelně po vydání doplňujeme. Nejde o to, kdo umí či neumí zpívat – jde o to, se navzájem pobavit a odhodit stud a frustraci z případné trapné chvíle. Tuto aktivitu lze aplikovat také jako verzi pěvecké talentové show, kdy si účastníci připraví píseň a choreografii a předvádějí ji nekompromisní porotě (složené z instruktorů) – Rytmus, Dara Rolins a Palo Habera.

Zábava, umění, profesionalita

Spolupracujeme s několika hudebními kapelami různých hudebních žánrů. Pro naši agenturu však není překážkou domlouvat i slavné kapely či zpěváky a zpěvačky sólisty. Živá hudba je vždy závislá na rozpočtu a domluvě konkrétních požadavků. Je také nezbytné vše dojednat s dostatečným časovým předstihem.

Zábava, umění, překvapení, interakce

Náš kouzelník, který ovládá úžasná kouzla, nad kterými zůstává mnohdy rozum stát, používá na akcích nejčastěji tzv. mikromagii. Jedná se o styl, kdy kouzelník chodí mezi účastníky, kteří mohou stále pokračovat v zábavě, a předvádí jim krátká kouzla, do nichž je aktivně zapojuje. Další variantou jsou standardní pódiová vystoupení. Kouzelník je vhodný jak pro firemní akce, tak pro dětské oslavy, svatby či oslavy narozenin.

Umění, krása, profesionalita

Různé druhy akcí si velmi často žádají také různá doprovodná vystoupení. Jedním z takových, které nabízíme, je tzv. pole dance. V současné době jde o sport, který se stále více rozvíjí a jeho zástupci se snaží o zařazení tohoto sportu na olympijské hry. Smyslem pole dance jsou akrobatické prvky na vertikální tyči, u kterých se často tají dech. Na konci programu si mohou sami účastníci některé jednoduché prvky vyzkoušet.

Show, překvapení, umění

Ve středověku bylo zcela běžné vidět na pouti kejklíře s ohnivými fakulemi. Nabízíme Vám možnost vrátit se v čase a za doprovodu hudby shlédnout ohňovou show od našeho mistra. Show trvá pět až deset minut. Do vnitřních prostor je určena varianta „ledPOI“ – speciální světla jsou skvělou náhražkou ohňových fakulí určených pro světelnou akrobacii, kdy při točení s nimi vznikají skvělé efekty. Aktér je osvětlen UV zářivkami pro lepší efekt vystoupení.

Zábava, umění, překvapení

V rámci našich služeb je možné využít vytvoření ohňostroje. Vše navážeme, dovezeme a bezpečně odpálíme. Z nabídky si můžete vybrat délku ohňostroje, který je při delších variantách kompaktován společně s hudbou.

Bezpečnost, profesionalita

Nabízíme možnost zdravotnické asistence na sportovních, kulturních či pobytových akcích. Asistenci zajišťují proškolení a zkušenostmi ostřílení zdravotníci. Pokud chcete uspořádat pro své zaměstnance či studenty školy školení první pomoci, ani to pro nás není překážkou. V rámci školení využíváme metody zážitkové pedagogiky, kdy si proškolovaní účastníci zkouší nově nabité vědomosti prakticky na cvičebních figurínách a v modelových situacích.