Příměstský tábor pro děti s názvem

HARRY POTTER

Informace o místu a termínu:

Příměstský tábor proběhne od pondělí 5. 8. 2024 do pátku 9. 8. 2024.

Místo konání je v areálu 1. základní školy Dr. Edvarda Beneše v Šumperku. Ve škole budou k dispozici vnitřní (tělocvična, učebny) i venkovní (hřiště, zahrada) prostory.

 


Strava:

Strava je zajištěna v podobě dvou svačinek (dopolední a odpolední) a oběda (formou dvouchodového jídla – polévka a hlavní chod). V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit. Během tábora je zajištěn také nepřetržitý pitný režim. Stravu zajišťuje jídelna školy.

 


Časový harmonogram a doprava:

Děti je možné do areálu školy přivážet v čase 7.00 – 8.00 hod. Na místě budou připraveni vedoucí, kteří se děti od rodičů převezmou. Od 8 hodin začíná dopolední část programu, proložená dopolední svačinkou. V poledne bude dětem podáván oběd s navazujícím drobným poledním odpočinkem. Poté je zahájena odpolední část programu, jejíž součástí je odpolední svačinka. Ukončení programu je naplánováno na 15.30 hod. Od této doby, až do 16.30 hod. si mohou rodiče své děti vyzvedávat v areálu školy.

Doprava na místo je individuální a rodiče si ji pro své děti zajišťují samostatně. Stejně tak odjezd z areálu školy.

 

Věkové doporučení:

Pro příměstský tábor je doporučen věk dětí 6 – 12 let.

 


Program:

Program je založen na knižní předloze spisovatelky J. K. Rowlingové, která vypráví o příbězích mladého kouzelníka Harryho Pottera. Děti na začátku proskakují kouzelnou zdí a ocitají se na nástupišti 9 ¾, kde je vlak odváží do kouzelnické školy v Bradavicích. Moudrý klobouk je pak rozdělí do jednotlivých kolejí, které celý pobyt reprezentují. Během programu na děti čekají úkoly, jako například výuka kouzel, vyrobení kouzelnické hůlky, Famfrpál,

 


turnaj tří kouzelníků, výprava za Baziliškem či hledání viteálů, jejichž zničením mohou porazit Voldemorta. Celým programem děti provází, kdo jiný, než ředitel bradavické školy Brumbál, Harry Potter, profesor Snape či Hagrid.

 


Cena: 2 500,- Kč / os.

V ceně je zahrnuto: strava na 5 dní (svačinky, obědy, pitný režim), využití prostor areálu školy, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, materiál, pojištění účastníků.

 


Přihlášky:

Přihlášku je nutné odevzdat vyplněnou a podepsanou na e – mail: tabor@hra-na.eu Ostatní informace je možné získat u hlavního vedoucího Aleše Vondry na tel. čísle 776 229 984.

Na základě odevzdané přihlášky obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, zdravotní dotazník, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.