Pobytový tábor pro děti s názvem

Cesta kolem světa za 8(0) dní

Informace o místu a termínu:

Tábor se koná v termínu od neděle 24. 7. 2022 do neděle 31. 7. 2022. Příjezd do areálu při vlastní dopravě je možný okolo 11. hodiny dopolední.

Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích. Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory. Informace o areálu získat na webové adrese: www.hotelnatrojce.cz

 


Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem a skříněmi a TV. Vnitřní prostory dále obsahují společenskou místnost a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa.

 


Strava:

Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a celodenní pitný režim. V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

 


Doprava:

Dopravu do areálu v den zahájení tábora lze vyřešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je individuální doprava dětí přímo do areálu v čase uvedeném v pokynech pro tábor. Druhým způsobem jsou srazy na hlavním nádraží v 8.25 hodin v Olomouci nebo v 9.00 hodin v Zábřehu na Moravě. Na každém místě srazu bude přítomný a označený jeden z táborových vedoucích, který si děti převezme a vlakem s nimi pojede na místo konání tábora. Případné místo nástupu je nutné uvést v přihlášce a nelze jej měnit.

 

Věkové doporučení:

Pro pobytový tábor je doporučen věk dětí 6 – 13 let.

 


Program:

Příběh, podle knižní předlohy Julese Verna, pojednává o anglickém gentlemanovi, který se vsadí o celé své jmění, že zvládne cestu okolo světa za osmdesát dní. Jeho jméno je Phileas Fogg. Děti jsou na začátku tábora rozděleni do čtyř expedičních oddílů – Calao, Tabon, Manobo a Kalinga, kdy tyto oddíly pana Fogga celou cestu doprovázejí a snaží se plnit zadané úkoly, které je na cestě kolem světa budou čekat.

Každé ráno se nad táborem rozevlaje vlajka jiné země, a to té, ve které se děti aktuálně nacházejí. Budou poznávat kulturu dané země, strava bude vždy zaměřena na místní speciality, poznají místní zvyky. A samozřejmě všechny země mají své průvodce, kteří pomohou se dostat dál.

Řecko, Japonsko, Indie, Mexiko či snad USA a Kanada? Ano, to je výběr několika zemí, které děti během pobytu navštíví. V každé zemi je však čeká spousta úkolů, které budou muset společně splnit, aby se mohly posunout dál… a to vše samozřejmě během nekompromisně ubíhajícího časového limitu.

 


Cena: 5 500,- Kč / os.

V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a obědovým balíčkem na cestu) a celodenní pitný režim, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, materiál, doprava v případě vlakové přepravy, pojištění účastníků.

 


Přihlášky:

Přihlášku je nutné odevzdat do 15. 5. 2022, a to vyplněnou a podepsanou na mail: tabor@hra-na.eu. Součástí přihlášky je také zdravotní dotazník a Souhlas se zpracováním osobních údajů. Ostatní informace je možné získat u hlavního vedoucího Aleše Vondry na tel. čísle 776 229 984.

Na základě odevzdané přihlášky obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.