Pobytový tábor pro děti s názvem

Kdo přežije: Nové výzvy

Informace o místu a termínu:

Termín pobytového tábora je od neděle 21. 7. 2024 do neděle 28. 7. 2024. Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích. Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory. Informace o areálu získat na webové adrese: www.hotelnatrojce.cz

 


Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem a skříněmi a TV. Vnitřní prostory dále obsahují společenskou místnost a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa. V případě nepříznivého počasí je možné využít tělocvičnu či krytý bazén v nedaleké budově.

 


Strava:

Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a celodenní pitný režim. Pobyt začíná obědem a končí dopolední svačinkou. V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

 


Doprava:

Dopravu do areálu v den zahájení tábora lze vyřešit dvěma způsoby. Prvním způsobem je individuální doprava dětí přímo do areálu v čase uvedeném v pokynech pro tábor. Druhým způsobem jsou srazy na hlavním nádraží v 8.25 hod. v Olomouci a v 9.00 hod. v Zábřehu na Moravě. Na každém místě srazu bude přítomný a označený jeden z táborových vedoucích. Případné místo nástupu je nutné uvést v přihlášce a nelze jej měnit.

 

Věkové doporučení:

Pro pobytový tábor je doporučen věk dětí 6 – 15 let.

 


Program:

Program je založen na předloze americké televizní reality show známé jako Survivor, která je produkovaná v mnoha zemích světa.

Naše varianta programu je samozřejmě upravena pro táborové účely a celotáborovou hru. Na děti nečeká žádné vyřazování a s tím spojené intriky, žádné hladovění ani žádné extrémně fyzicky náročné soutěže jedinců… Několik věcí bude ale podobných – týmové soutěže o odměnu, hledání skrytého symbolu imunity nebo kmenové rady. Náš tábor samozřejmě slibuje dobrodružství a napětí.

V loňském roce jsme realizovali první ročník s tímto tématem a dostali jsme velmi pozitivní ohlasy. Tábor byl velmi napínavý, plný akce, zvratů, překvapení… a právě z toho důvodu jsme se rozhodli uspořádat druhý ročník, s novými výzvami, novými úkoly, novými zážitky. Ještě akčnější, ještě napínavější!

Děti budou znovu hájit barvy jednotlivých kmenů. A vítězný kmen bude na konci týdne dekorován titulem „Survivor“! A i v letošním roce najdeme z vítězného kmene toho „Nejlepšího z trosečníků“. Nebo to bude jinak? Tentokrát bude vše jinak, překvapení a zvraty budou na každodenním pořádku.

 


Cena: 5 500,- Kč / os.

V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a dopolední svačinkou) a celodenní pitný režim, využití všech sportovišť a bazénu, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, noční služba, materiál, doprava v případě vlakové přepravy, pojištění účastníků, odměny.

 


Přihlášky:

Přihlášku je nutné odevzdat do 15. 4. 2024, a to vyplněnou a podepsanou na mail: tabor@hra-na.eu. Ostatní informace je možné získat u hlavního vedoucího Aleše Vondry na tel. čísle 776 229 984.

Na základě odevzdané přihlášky, jejíž součástí je také zdravotní dotazník a souhlas se soustřeďováním osobních údajů, obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.