HraNa

Veřejnost

Dětské dny (a ostatní tématické dny)

První červnový den patří již tradičně svátku dětí. Z nabídky našich aktivit si můžete vybrat a seskládat program, kterým tento den s dětmi oslavíme. Aktivity realizujeme kdekoliv po ČR. Bezpečnost a zážitek jsou pro nás prioritou. Malování na obličej, výtvarné dílničky, adrenalinové a netradiční aktivity pro děti i dospělé, skákací hrady či zábavné soutěže – to vše k těmto dnům pro děti patří.

  1. Velikonoce

  2. Dětský den

  3. Zahájení a ukončení prázdnin

  4. Halloween

  5. Mikuláš

  6. Oslava narozenin

Doprovodné akce

Z nabídky našich aktivit seskládáme ideální doprovodný program pro festivaly a ostatní kulturní akce, sportovní akce, dny otevřených dveří, veletrhy a výstavy, oslavy pro města a obce a také spoustu dalších akcí, které si zaslouží doprovodný zážitkový program. Nejen skákací hrady jsou dobrá volba – s námi zažijete i něco akčnějšího. Nabízíme také asistenci certifikovaných zdravotníků pro jakýkoliv typ akce. V neposlední řadě si u nás můžete objednat také ohňostroje, které Vaše oslavy ještě umocní.

Animační programy

Animační program je zaměřený na aktivní trávení volného času na střediscích během dovolené. Tým animátorů se stará o celodenní program jak pro děti, tak pro dospělé. Mnohaleté zkušenosti našeho animátorského týmu zvyšují zážitek z dovolené o dvojnásobek a do programu jsou zařazeny prvky kreativity, pohybu, adrenalinu, umění či aktivního odpočinku. Animátorský tým vám sestaví a odvede program kdekoliv na světě. Animační programy bývají velmi často žádané od cestovních kanceláří, ale také tuzemských hotelů a rekreačních středisek.

Tábory

V prázdninových měsících se zabýváme také realizací táborů, a to jak pobytových, tak příměstských. Pobytové tábory, nebo také zotavovací akce, trvají zpravidla 7 – 14 dní. Pro tyto tábory vyhledáváme místo v panenské přírodě, nejlépe v tábornických oblastech s chatkami či stanovými tábory s podsadou. Pro pobyt je připravena celotáborová etapová hra na dané téma, která poslední den vrcholí. Táborníci si odnesou mnoho skvělých zážitků, o kterých budou doma dlouze vyprávět. Příměstské tábory trvají 5 dní, a to převážně od pondělí do pátku. Rodiče své ratolesti přivážejí v ranních hodinách do prostoru tábora a v pozdějším odpoledni si je zase vyzvedávají. V poslední noci dochází zpravidla k přespání v táboře, kdy probíhá také noční bojová hra. I v tomto případě celý tábor provází celotáborová etapová hra na dané téma. Příměstské tábory jsou situovány do okolí větších měst (Olomouc, Prostějov, Šumperk) z důvodu snazší dostupnosti.