HraNa

Informace k pobytovému táboru

Rescue Camp 2020

Informace o místu a termínu
Tábor se koná: od neděle 26. 7. 2020 do neděle 2. 8. 2020

Místo konání je v areálu rodinného hotelu Na Trojce v Pustých Žibřidovicích.
Toto rekreační zařízení se nachází v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk, disponuje komplexním zázemím a úžasnou okolní přírodou, vhodnou pro dětské tábory.
Informace o areálu lze získat na webové adrese: Hotel na Trojce

Ubytování:
Ubytování je zajištěno ve zděné budově příjemného rodinného hotelu, konkrétně ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, se společným sociálním zařízením na každém patře. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky s hotelovými lůžkovinami, umyvadlem a skříněmi. Vnitřní prostory dále obsahují 2 společenské místnosti a klubovnu. Mezi venkovní prostory patří travnaté hřiště, hřiště pro volejbal, 15 m bazén, ohniště, dětské hřiště a terasa.

Strava:
Strava je zajištěna v podobě plné penze, tedy 5x denně jídlo (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a celodenní pitný režim.
V případě různých individuálních stravovacích omezení lze bez problému jídelníček upravit.

Doprava:
Dopravu do areálu v den zahájení tábora lze vyřešit dvěma způsoby.
Prvním způsobem je individuální doprava dětí přímo do areálu v čase uvedeném v pokynech pro tábor.
Druhým způsobem jsou srazy na hlavním nádraží v 8.00 hod. v Prostějově, v 8.25 hod. v Olomouci, v 8.45 hod. v Mohelnici a 9.00 hod. v Zábřehu na Moravě. Na každém místě srazu bude přítomný a označený jeden z táborových vedoucích. Případné místo nástupu je nutné uvést v přihlášce a nelze jej měnit.

Věkové doporučení:
Pro pobytový tábor je doporučen věk dětí 8 – 12 let.

Program:
Jak již název napovídá, pobytový tábor „Rescue Camp 2020“ je zaměřen na rozvoj dovedností v oblasti poskytování první pomoci a je maximálně přizpůsoben věku účastníků.
Celý vzdělávací program probíhá zážitkovou a interaktivní formou, kdy si děti všechny modelové situace samy zkoušejí.
Program však není zaměřen pouze na první pomoc, ale na poznávání činností, které provádějí i ostatní složky integrovaného záchranného systému.
Táborovými vedoucími jsou příslušníci záchranářů, policistů, hasičů či vojáků, kteří mají s tábory a vzděláváním dětí nemalé zkušenosti.
Ale jelikož nechceme prozrazovat celý program, uvádíme jen několik bodů, které by mohly děti během tábora zažít.
Ač některé aktivity mohou znít pro děti náročně, věřte, že bezpečnost je pro nás na prvním místě a děti si odnesou velký zážitek a dovednosti, které se jim mohou v životě opravdu hodit.

Cena: 5 390,- Kč / os.
V ceně je zahrnuto: ubytování na 7 nocí, 8x plná penze (začátek v neděli obědem, konec v neděli snídaní a obědovým balíčkem na cestu) a celodenní pitný režim, kompletní program a instruktorské zajištění, zdravotník, materiál, doprava v případě vlakové přepravy, pojištění účastníků, táborové tričko.

Přihlášky:
Přihlášky jsou ke stažení ZDE. Přihlášku je nutné odevzdat do 31. 5. 2020, a to vyplněnou a podepsanou na mail: tabor@hra-na.eu .
Na základě odevzdané přihlášky obdrží zástupce uvedený v přihlášce následující dokumenty: pokyny k platbě, potvrzení o zdravotní způsobilosti, zdravotní dotazník, potvrzení o bezinfekčnosti, detailní informace k táboru.

Kontakt
Aleš Vondra, tel.: 776 229 984
E-mail: tabor@hra-na.eu